Taulant Xhaka është zyrtarisht i…  “zënë”

0

Ditë e veçantë për mesfushorin e Kombëtares Shqiptare, por dhe të Bazelit. Taulant Xhaka tashmë është zyrtarisht “i zënë”. Djali i madh i familjes Xhaka është fejuar ditën e djeshme dhe diçka të tillë është bërë dhe publike. Vëllai i tij, Graniti ka postuat në profilin e tij në Twitter një foto ku i uron trashëgime vëllait të tij të madh. 26—vjeçari ka zyrtarizuar fejesën me një vajzë shqiptare e cila quhet Arbnora dhe është shfaqur disa herë me të, në foto e publikuara në rrjetet sociale.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image