Browsing Tag

Komiteti Ekzekutiv

Dënimi i Kamzës, tani u krijua një “lëmsh” tjetër

Përjashtimi i Kamzës dhe rrëzimi në Kategorinë e Dytë ka krijuar një “lëmsh” dhe gjithçka lidhet me Kategorinë e Parë. Në fund të këtij sezoni nga Superiorja bie vetëm një ekip, ndërkohë që mbetet një vend bosh në të Parën. Në rregullore…

Numri i të huajve, Komiteti Ekzekutiv vendos javën e ardhshme

Të dielën luhet finalja e Superkupës së Shqipërisë. Në fushë zbresin Skënderbeu dhe Laçi, ndërkohë që javën e ardhshme pritet të merret një vendim në lidhje me numrin e të huajve që mund të aktivohen në Kategorinë Superiore. Janë disa…