Browsing Tag

Ante Rebic

Bajerni heziton, Rebiç firmos për katër vite

Ante Rebiç bëri paraqitje mjaft të mira me Kroacinë. Edhe pse shënoi vetëm një gol kundër Argjentinës, sulmuesi 24-vjeçar ishte titullar në gjashtë ndeshje dhe një lojtar mjaft i rëndësishëm për trajnerin Zlatko Daliç. Për shërbimet e…