Europa League/ Skënderbeu shkon në Beograd!

1

Është hedhur shorti i fazës së grupeve në Europa League, që natyrisht i intereson shumë Skënderbeut të Korçës.

Korçarët janë shortuar në grupin B, me një short aspak të lehtë, ku natyrisht bie në sy përballja me Partizanin e Beogradit.

Gjithashtu, përballë do të jenë edhe Dinamo e Kievit dhe Jang Bojs i Bernës.

FAZA E GRUPEVE, KALENDARI

14/09/17: Ndeshjet e para

28/09/17: Ndeshjet e dyta

19/10/17: Ndeshjet e treta

02/11/17: Ndeshjet e katërta

23/11/17: Ndeshjet e pesta

07/12/17: Ndeshjet e gjashta

SHPËRNDAJE

1 KOMENT

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image