Edhe Kategoria e Parë luhet në tre ditë, dy ndeshje të premten

0

Këtë fundjavë në Kategorinë e Parë do të ketë disa ndryshime në kalendar, pasi do të luhet nga e premtja deri të dielën.

Federata Shqiptare e Futbollit ka zyrtarizuar kalendarin e fundjavës, me Bylis-Pogradeci dhe Naftëtari-Iliria që do të luhen të premten. Ndeshja e Ballshit do të transmetohet në RTSH.

Ndërkaq, të dielën Dinamo-Kastrioti do të luhet në Pezë-Helmës dhe do të transmetohet gjithashtu në RTSH, ashtu si Tomori-Tirana të shtunën.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image