Edhe Kategoria e Parë luhet në tre ditë, dy ndeshje të premten

Këtë fundjavë në Kategorinë e Parë do të ketë disa ndryshime në kalendar, pasi do të luhet nga e premtja deri të dielën.

Federata Shqiptare e Futbollit ka zyrtarizuar kalendarin e fundjavës, me Bylis-Pogradeci dhe Naftëtari-Iliria që do të luhen të premten. Ndeshja e Ballshit do të transmetohet në RTSH.

Ndërkaq, të dielën Dinamo-Kastrioti do të luhet në Pezë-Helmës dhe do të transmetohet gjithashtu në RTSH, ashtu si Tomori-Tirana të shtunën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online