Zyrtare: “Firo” te Bylisi, largohet një sulmues

Bylisi zhvilloi një ditë më parë një miqësore me Lushnjën dhe dalëngadalë po bëhet gati për Kategorinë Superiore. Ballshiotët po mundohen të përforcohen, por ka edhe largime.

Pak ditë më parë te Bylisi u përshëndeten me mesfushorin Alfred Zefi, kurse këtë herë me sulmuesin Eri Lamçja. Futbollisti nga Elbasani e ka ndërprerë me marrëveshje kontratën dhe do ta vazhdojë karrierën në ekip tjetër.

NJOFTIMI I BYLISIT – Eri Lamçja nuk do të jetë më pjesë e skuadrës sonë, ndonëse ka pasur edhe një vit kontratë. “Kalova shumë mirë në Ballsh dhe arritëm rekorde, Bylisi do të jetë “hirushja” e Superiores. Do rri afër familjes, Ballshi ka qenë një nga eksperiencat më të bukura, më kanë respektuar shumë dhe iu uroj suksese grupit të lojtarëve, shumica talente që do lënë gjurmë në Superiore. Me respekt Eri Lamcja”! Faleminderit Eri Lamçja #7# Forca bylis #NjeklubshumeZemra

https://www.facebook.com/155956507855116/posts/2304379836346095/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online