Browsing Tag

Eri Lamcja

Zyrtare: “Firo” te Bylisi, largohet një sulmues

Bylisi zhvilloi një ditë më parë një miqësore me Lushnjën dhe dalëngadalë po bëhet gati për Kategorinë Superiore. Ballshiotët po mundohen të përforcohen, por ka edhe largime. Pak ditë më parë te Bylisi u përshëndeten me mesfushorin…

“Divorcohet” me Dritën, një sulmues i lirë për Superioren

Drita bëri disa afrime nga Shqipëria në verë dhe njëri prej lojtarëve të afruar ishte sulmuesi anësor Eri Lamçja. Futbollisti nga Elbasani e ka mbyllur me kampionët në fuqi të Kosovës vetëm pas gjashtë muajsh dhe tashmë do të duhet të gjejë…