VIDEO | Xhejmi Vardi “shpik” një mënyrë për të shënuar

Çdo ditë shohim gola nga më të ndryshmit dhe një të veçantë e ka realizuar ditën e sotme sulmuesi i Leister, Xhejmi Vardi. Gjatë një ushtrimi në stërvitje, pas një krosi të dhënë, sulmuesi e ka dërguar topin në rrjetë.

Se si ka shënuar, vetëm ai e di. Padyshim një gol mjaft i bukur i sulmuesit 31-vjeçar. Vardi këtë sezon nuk po shënon shumë, teksa ka gjetur rrugën e rrjetës vetëm tre herë në Premier League. Sezonin e shkuar sulmuesi shënoi plot 20 gola.

https://www.facebook.com/lcfc/videos/vb.324520502768/259534404759762/?type=2&theater

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online