VIDEO | Spektakolar Lenjani, shijoni ‘perlën’ që realizoi në Zvicër

0

Emir Lenjani e ka nisur sezonin e ri në Zvicër në mënyrën më të mirë të mundshme. Mbrojtësi kuqezi është një nga lojtarët më të rëndësishëm të Sionit dhe sot, në javën e tretë të kampionatit, ka shënuar një supergol.

Mëngjarashi merr një top në hyrje të zonës, shikon për alternativa për të krosuar, por është i vetëm. Pa u menduar dy herë, Lenjani provon të ndëshkojë portierin kundërshtar në shtyllën më të largët dhe ia del të shënojë një supergol.

Sion – Zyrih   1-0
Lenjani 8’

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online