VIDEO | Ronaldo Jr në gjurmët e babait, spektakël si “bardhezi”

0

Kristiano Ronaldo u transferua këtë verë tek Juventusi, duke befasuar jo pak. Së bashku me të te akademia e “Zonjës së Vjetër” u bashkua dhe djali i tij, i cili siç duket talentin e ka në gjak.

Portugezi ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit, duke u akuzuar për një skandal përdhunimi në vitin 2009, megjithatë  33-vjeçari është shumë i qetë. Sot, Ronaldo ka gjetur kohën për të ndjekur djalin e tij në një ndeshje që skuadra e Ronaldos Jr ka pasur.

Aspak zhgënjim nga djali i sulmuesit, që ka treguar klas mund të thuhet me plot gojë me dy gola njëri më i bukur se tjetri. Ronaldo nuk ka nguruar që t’i ndajë me ndjekësit e tij në “twitter” golat e djalit të tij, që siç duket ka një të ardhme të ndritur dhe pse jo mund të ndjekë hapat e babait.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online