VIDEO: Rinovimi ende në ajër, Hazard jep përgjigjen epike

0

Eden Hazard është lojtari më i përfolur në Premier League, pasi për yllin belg, ka një interesim të madh nga Reali i Madridit. Përveç kësaj, Hazard nuk ka rinovuar ende me Çelsin dhe mbetet një nga temat më të nxehta të kampionatit anglez.

Mbrëmë, sulmuesi 27-vjeçar mori tre çmime (Lojtari i Vitit për klubin, Lojtari i Vitit për Lojtarët dhe Goli i Sezonit). Hazard, kur ishte duke folur, iu bë një pyetje nga salla: “Do e nënshkruash kontratën e re?!” Ylli belg qëndroi për një moment në qetësi, për të thënë pastaj: “Ku është stilolapsi? (qesh). Ende në ajër rinovimi për belgun…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.