VIDEO: Rikthehet heroi që fundosi Barçën, festë e kuqe në Madrid

0

Liverpuli ka shënuar dhe golin e dytë dhe ka lëshuar në tapet Totenhemi. Është njeriu gol, Divok Oriki që shënon sërish. Belgu, i ardhur nga stoli, shënoi në minutën e 88’, duke e fituar praktikisht trofeun për të kuqtë.

Liverpul – Totenhem  2-0
Salah 2’, Origi 87’

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.