Poçetino shfryn ndaj drejtuesve: S’di asgjë, s’di kush lojtar shitet e blihet

Maursio Poçetino ka habitur gazetarët e pranishëm në “Allianz Arena”, ku pas fitores së turneut miqësor…

Një tjetër Poçetino te Totenhemi, firmos djali i trajnerit

Trajneri i Totenhemit Mauricio Poçetino ka përjetuar një ditë te veçantë teksa ka qenë prezent në…

Tre kandidatë për stolin bardhezi, zbulohen kërkesat e Alegrit

Masimiljano Alegri nuk është më trajner i Juventusit, zyrtarisht. Tanimë në kampin bardhezi duhet të gjejnë…

Bëri debat me arbitrin, vendimi i komisionit lë Totenhemin pa trajner

Mauricio Poçetino është gjobitur me 10 mijë paund dhe dy ndeshje përjashtim nga pankina e londinezëve.…

VIDEO | Përvjetor martese dhe fitore tenistike, romantiku Poçetino tregon dhuratën e veçantë

Maurisjo Poçetino regjistroi dje një ndër fitoret më thella të karrierës së tij si trajner, teksa…

Poçetino: Lojtarët e mi nuk janë mbeturina

Mauricio Poçetino ka vënë veten para skuadrës, duke u zënë nëse mund të thuhet kështu me…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online