VIDEO | Pasion afrikan, hyrja në stadium e kombëtares së vajzave bëhet “hit”

0

Mbrëmjen e 7 qershorit nisi rrugëtimin Kupa e Botës për futbollin e femrave, që do të kulmojë në finalen e madhe me 7 korrik. Ditën e djeshme gjithashtu u luajtën sfida, ku Kombëtarja e Spanjës mposhti Afrikën e Jugut.

Gjithsesi, për këta të fundit e rëndësishme është pjesëmarrja, që me sa duket kanë nisur që në fillim ta shijojnë në maksimum.

Ditën e djeshme, kur kanë mbërritur në stadium për përballjen me Spanjën, përfaqësuesja e Afrikës së Jugut, ka bërë një hyrje spektakolare. Këngë, hare dhe kërcim, me videon që po bën xhiron e Botës…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.