VIDEO | Pamje brutale, tifozët e Sitit dhe Liverpulit sherr në stacionin e trenit

0

Sapo ka përfunduar takimi mes Liverpulit dhe Mançester Sitit, me Pep Guardiolën që triumfoi kundër Jurgen Klop në sfidën hapëse të sezonit në Angli, e vlefshme për Community Shield. “DailyMail” ka pulbikuar disa pamje filmike të dy tifozerive, që kanë qenë pjesë e një sherri masiv në një stacion metroje në Londër.

Ndeshja u zhvilluar në “Wembley” dhe pavarësisht se siguria ka qenë maksimale thuajse në të gjithë kryeqytetin anglez, tifozët kanë zgjedhur metrotë e qytetit për të zgjidhur konfliktet e tyre.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online