VIDEO: Nëse ju habiti Naingolan, shihni golin e çmendur të Dani Alvesh!

0

Raxha Naingolan shënoi një gola të mrekullueshëm në Inter-Juventus, por nuk ishte asgjë krahasuar me golin e pabesueshëm të Dani Alvesh, në finalen e Kupës së Francës, mes PSG e Renë.

Në minutën e 13-të i rikthyeri Nejmar ekzekutoi një goditje dënimi dhe Dani Alvesh shënoi golin e parë të takimit, me një bombë nga distanca!

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.