VIDEO | Napoli e nis me supergol, Mertens perlë nga goditja dënimit

0

Napoli luan mesditën e sotme ndaj Frozinones në transfertë, me të kaltrit që e kanë nisur në mënyrën më të mirë takimin, pasi kanë kaluar në avantazh në minutën e 20-të.

Amin Junes ka fituar një goditje dënimi në afërsi të zonës dhe përsipër e ka marrë Dris Mertens. Belgu nuk ka zhgënjyer, duke dhuruar një perlë me të djathtën, me topin që u ndal në trekëndësh, duke mos i dhënë asnjë mundësi portierit Sportielo.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.