Video | Merr fund gjithçka, Shkëndija pëson sërish disfatë ndaj norvegjezëve

Për të tretin vit radhazi Shkëndija eliminohet në ndeshjet e Play-off të Europa League. Skuadra e drejtuar nga Qatipi Osmani u mund me rezultatin 0-2 në stadiumin Filipi i dytë në Shkup. Dy penallti të humbura në mënyrë të pabesueshme tetovarët ulën ndjeshëm moralin e skuadrës kuqezi.

Kampionët e Norvegjisë zhbllokuan takimin me anë të Hovland dhe në minutat e fundit të takimit Reginiusen dyfishoi shifrat pas një shpërqendrimi të lojtarëve të Shkëndijës gjatë një goditje dënimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online