“Komploti” i Red Bullit prishet nga një gjigant norvegjez, festë në Skoci!

Që kur u hodh shorti i grupeve në Europa League dhe Red Bull Salcburg u vendos…

Video | Merr fund gjithçka, Shkëndija pëson sërish disfatë ndaj norvegjezëve

Për të tretin vit radhazi Shkëndija eliminohet në ndeshjet e Play-off të Europa League. Skuadra e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online