VIDEO | Magjia e Marselos ngre në këmbë San Mamesin

0

Reali i Madridit u ndal te barazimi 1-1 mbrëmë në Bilbao, ndaj Atletik Bilbaos luftarak, ndërsa stadiumi ishte një furrë. Tifozeria baske e mbështeti në mënyrë të jashtëzakonshme ekipin e vet dhe në fundin e ndeshjes, kur Reali po dominonte e po ushtronte presion të madh, fishkëllimat vërshuan ndaj lojtarëve madrilenë.

Megjithatë, kur Marselo kreu një gjest teknik fantastik pranë vijës anësore, me disa xhonglime si në plazh, San Mames i ndali fishkëllimat, sepse ishte momenti për të duartrokitur në kor yllin brazilian…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.