VIDEO: Lot dhe këngë në TV, spektakli i magjistarit Klop

0

Jurgen Klop është fenomenal. Para finales së Champions League nuk i kurseu batutat. “Nëse jam unë problemi që nuk fitojmë finalet, atëherë duhet të shqetësoheni. Nëse jo, kemi shanse të fitojmë”. Liverpuli triumfoi ndaj Totenhemit dhe Klop shpërtheu në lot nga gëzimi.

Më pas e mori veten dhe nisi turin e deklaratave për mediat, ndërkohë që kulmi ishte kur nisi të këndonte. “Let’s talk about six baby” mori skenën dhe klubi i Liverpulit nuk mund të mos e postonte videon në faqen zyrtare në twitter. Klop nuk është keq edhe në të kënduar…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.