VIDEO | Lacio dhuron spektakël, por në fund “buzëqesh” Milani

0

Takimi i parë gjysmëfinales së Kupës së Italisë midis Lacios dhe Milanit është mbyllur në një barazim pa gola.

Vendasit dominuan totalisht takimin, por mbrojta e Milanit ia doli të mbante të paprekur portën e tyre. Tani për të përcaktuar finalistin do duhet të presim deri në përballjen e dytë në San Siro që do të zhvillohet më datë 24 mars.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.