VIDEO | Interi në humor, suprizë lojtarëve për “Halloween”

0

Festa e “Halloween” është shumë e përhapur dhe festohet nga të gjithë, i madh dhe i vogël. Një gjë e tillë i ka ndodhur dhe lojtarëve të Interit, të cilët janë surprizuar gjatë ditës së djeshme.

Klubi zikaltër ka vendosur t’i surprizojë lojtarët në qendrën sportive “Appiano Gentile”. Ndërkohë që lojtarët jepnin intervista, ikte energjia elektrike dhe pastaj shfaqej personazhi i frikshëm për të trembur lojtarët. Më pas në autobusin e ekipit të rinjve, me personazhin e zgjedhur nga klubi, i cili tentonte të befasonte lojtarët.

Dikush i qetë, një tjetër duke u tmerruar dhe të tjerë duke buzëqeshur. Ilaritet dhe emocione me Interin që po kalon një formë fantastike në fushave të blerta, por dhe jashtë saj.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.