VIDEO | Interi dominues në derbi, Milani “frikëson” në fund

Është mbyllur me rrjeta të paprekura pjesa e parë e derbit të Milanos, mes Interit dhe Milanit. Ziklatrit kanë dominuar në fraksionin e parë, madje kanë mundur dhe që të gjejnë rrugën e rrjetës, por më pas ka qenë VAR-i që i ka hequr gëzimin e golit kapitenit Mauro Ikardi.

Tekniku Spaleti ka kryer një zëvendësim të detyruar, që në minutën e 30-të, pasi Naingolan i dëmtuar i ka lënë vendin Valeros. Interi ka gjetur dhe shtyllën me anë të De Vraj.

Milani në krahun tjetër është shfaqur më i frikësuar disi, por pak minuta para se të mbyllej pjesa e parë ka arritur që të shënojë me anë të Musakios, por anësori sinjalizoi pozicion jashtë loje.

https://twitter.com/IFTVofficial/status/1054081928972980224

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online