VIDEO | Gol i çmendur, Guri shënon dhe të dytin!

0

Sidrit Guri ka shënuar dhe golin e dytë për skuadrën e Ostendes, duke i siguruar fitoren 3-1 në takimin kundër Cercle Bryzh. Një super paraqitje kjo e sulmuesit kuqezi, i cili me golin e dytë, vulosi perfomamcën e tij të jashtëzakonshme.

Pas golit të parë të shënuar me kokë, Guri realizon një perlë në minutën e 87-të të sfidës. Brenda zonës, sulmuesi kuqezi e merr mirë topin, driblon kundërshtarin brenda zonës dhe mposht portierin me një diagonale me të djathtën. Thjesht i shkëlqyer…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online