VIDEO | Gashi i papërmbajtshëm, dopietë për sulmuesin kuqezi

0

Shkëlzen Gashi ka shkëlqyer në miqësoren e Colorado Rapids kundër Las Vegas. Ekipi i sulmuesit mëngjarash ka fituar me rezultatin 3 – 0 në një të takim ku dy prej golave erdhën nga këmbët e Gashit.

Kampionati amerikan i futbollit, “MLS”, fillon në muajin mars dhe periudha e shkurtit i gjen të gjitha ekipet pjesëmarrëse në fazë parapërgatitore.

Shkëlzen Gashi i mungon kombëtares shqiptare që prej ndeshjes kundër Maqedonisë më 6 shtator të 2016-ës. Gjasat që 30-vjeçari të rikthehet pjesë e kombëtares kuqezi janë shumë të pakta.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.