Browsing Tag

Colorado Rapids

FOTO | Kampionati amerikan nis me gola dhe… rekord acari!

Fundjavën që lamë pas nisi sezoni i ri i kampionatit amerikan të futbollit, MLS. Një ndër ndeshjet më të veçanta ishte ajo mes Kolorado Repdis dhe Portland Timbers, e cila përveçse spektaklit që dhuroi në fushë, ishte e veçantë, pasi u…

Zyrtare: Kolorado Rapids zbulon të ardhmen e Gashit

Kolorado Rapids po mendon për sezonin e ri futbollistik dhe bërja e një bilanci në këto momente është gjëja e duhur. Klubi amerikan që garon në MLS ka publikuar listën e futbollistëve që do të vijojnë të mbeten në ekip. Janë plot 18…