VIDEO | Gara e Belgjikës nis me aksident, Alonso fluturon në ajër!

0

Po zhvillohet gara e Belgjikës në Formula 1 dhe nisja ka dhuruar një aksident që në start. Alonso, Hulkenberg dhe Leklerk kanë përfunduar jashtë pa u kryer akoma xhiro e parë.

Raikonen dhe Verstapen kanë frenuar në mes të trafikut të madh dhe mbas tyre ka ardhur Fernando Alonso, i cili ka fluturuar në ajër duke i dhënë lamtumirën garës së Belgjikës.

Moment i vështirë për pilotin spanjoll, por gara vazhdon dhe për momentin është gjermani Vetel, ai që kryeson garën.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online