Browsing Tag

Fernando Alonso

Keqardhja e Hamilton: Alonso nuk ka fituar sa meriton!

Luis Hamilton dhe Fernando Alonso janë konsideruar në masë, si dy nga pilotët më të mirë të viteve të fundit në Formula 1. Britaniku vazhdon të fitojë dhe thyejë rekorde, ndërsa spanjolli po shijon sezonin e fundit në sportin e më të…

Alonso befason, u jep fund garave në Formula 1

Fernando Alonso, aktualisht pilot i “McLaren-Renault”, do të largohet nga Formula 1. Spanjolli ka vendosur të tërhiqet dhe diçka të tillë e konfirmon dhe skuderia, e cila ka zyrtarizuar vendimin e marrë në një postim në faqen e saj në…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online