Kokorin e Mamaev nuk i ndahen burgut, gjykata ruse s’ka mëshirë

Dyshja e futbollistëve rus, Alekandr Kokorin dhe Pavel Mamaev po kalojnë një moment tejet të  vështirë,…

Kokorin e Mamaev i rikthehen futbollit, por kundërshtarët janë… rojet e burgut

Dyshja e njohur e futbollistëve rus, Aleksandër Kokorin (Zenit) dhe Pavel Mamaev (Krasnodar) ndodhen prej dy…

Gjykata e Moskës merr vendimin për Kokorin dhe Mamaev

Në muajin tetor futbolli rus u trondit nga një ngjarje e rëndë, ku Pavel Mamaev dhe…

VIDEO / Rrahu dy persona, sulmuesi i Zenit në arrati nga policia

Karriera e sulmuesit të kombëtares ruse Aleksandër Kokorin ka marrë një kthesë 180 gradë brenda 24…

VIDEO / Dy yjet e kombëtares ruse rrahin me karrige zyrtarin, policia hap hetimet

Video e një sherri po bën xhiron e botës nëpër të gjitha mediet sportive. Protagonistët e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online