VIDEO | Debutim perfekt, Balajt i mjaftojnë pesë minuta për golin e parë “austriak”

0

Bekim Balaj ka bërë një debutim perfekt në Bundesligën Austrike me skuadrën e Shturm Grac. Sulmuesit shqiptar i kanë mjaftuar vetëm pesë minuta për të gjetur golin e parë për klubin e tij të ri.

Një kundërsulm i shpejt i skuadrës së Grac dhe një asist perfekt i Filip Huspek bënë që Balaj ta kishte të lehtë realizimin e këtij goli kundër vendasve të Volfsberger.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online