VIDEO | Çmenduria e tifozëve të Liverpulit s’ka fund, ky gjest është i pabesueshëm!

0

Liverpuli u shpall kampion Europe fundjavën që lamë pas, me “The Reds” që mposhtën Totenhemin në finale pastër 2-0 dhe festuan titullin e gjashtë në histori.

Tifozët e të kuqve njihen në të gjithë Botën për çmendurinë që i karakterizon dhe së fundmi një video po bën xhiron e Botës në rrjetet sociale. Disa tifozë të Liverpulit hyjnë në një nga dyqanet zyrtar të klubit të Barcelonës dhe nisin të këndojnë.

Këngë dhe festë për fitoren e madhe të tyren, me të pranishmit në dyqan që nxitojnë të bëjnë video. Si gjithmonë, të veçantë dhe të çmendur njëkohësisht.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.