VIDEO | Barcelona humbet trofeun rajonal, festë ka vetëm për Zhironën

0

Përballja e Superkupës se Katalonjës midis Barcelonës dhe Zhironës është fituar nga këta të fundit me rezultatin minimal 1 – 0. Golin e vetëm të Zhironës e shënoi uruguaini Stuani me anë të një 11-metërshi.

Barcelona në këtë takim vinte e pamotivuar dhe këtë e dëshmonte qartësisht formacioni i katalansve që ishte i përbërë në pjesën dërrmuese nga lojtarë të ekipit B dhe akademisë së klubit.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.