VIDEO/ Ballkani pranë përsëritjes së historisë, eliminon me rezultatin 7-1 kundërshtarin

Ballkani është pranë përsëritjes së historisë në Ligën e Konferencës. Djemtë e Ilir Dajës kanë mposhtur me rezultat të përgjithshëm 7-1 Larnen. Pas fitores 0-3 në ndeshjen e parë, Ballkani ka mposhtur me shifrat 1-4 mbrëmjen e sotme kampionët e Irlandës së Veriut.

Nazmi Gripshi ishte autor i dy golave në këtë takim (27’, 36’), ndërsa në pjesën e dytë Rrahmani (46’) dhe Kryeziu (66’) shënuar dy golat e tjerë. Ndërkohë, goli i vetëm i takimit për Larnen u shënua nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 60 nga Bonis./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online