VIDEO | Bajerni rikthen baraspeshën, Matip i “jep një dorë”

0

Është rikthyer baraspesha në “Allianz Arena”. Një autogol i Matip në minutën 39-të të takimit ta çuar rezultatin 1 – 1. Protagonist i golit ishte Serzh Gnabri, i cili depërtoi në zonë dhe dërgoi një top për Robert Levandovskin.

Matip në përpjekje për të larguar topin gaboi në spastrim duke e çuar sferën në rrjetën e tij. . Gjithsesi Bajernit i duhet medoemos goli i avantazhit në pjesën e dytë për të kaluar më tej.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.