VIDEO | Atletiko “eklipson” yjet e MLS, Feliks është superstar

0

Atletiko e Madridit është në formë perfekte. Madrilenët ditën e sotme kanë zhvilluar një ndeshje shumë të veçantë kundër yjeve të kampionatit amerikan “MLS”. Djemtë e Simeones kanë arriutr të mundin skuadrën e seleksionuar, në të cilën bënin pjesë emra si Ibrahimoviç, Karlos Vela, Uejn Runi apo Shvajnshtajger.

Të gjithë këto yje nuk kanë arritur të bëjnë asgjë përpara “furisë bardhekuqe”, që po tregon një nivel të jashtëzakonshëm akoma pa nisur sezoni. Ndeshja është mbyllur me rezultatin 0-3. Shënon golin e parë për skuadrën e re Markos Jorente. Zhoao Feliks është thjesht, fenomenal. Shënon golin e dytë dhe vallëzon në fushë. Diego Kosta dërgon të tretin në rrjetë për t’i vënë vulën kësaj ndeshje.

Miqësore

All Star MLS-Atletiko Madrid 0-3

Markos Jorente ’43, Zhoao Feliks ’85, Diego Kosta ‘90+3

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online