VIDEO | “Aspirinat” kalojnë në overdozë Frankurtin, 6 gola në 34 minuta!

0

Bajer Leverkuzen ka shpërthyer me gola në takimin e sotëm ndaj Ajtrahtit të Frankfurtit. “Aspirinat” zhvilluan një pjesë të parë të pabesueshme duke shënuar 6 gola në 34 minuta, po po, 6 gola në 34 minuta ndaj Frankfurtit të vendit të katërt.

Gjithçka e filloi talenti gjerman  Kai Haverc dhe u mbyll 34 minuta më vonë nga autogoli i austriakut Hintereger.

Haverc 2’

Brandt 13’

Alario 23’

Aranguiz 28’

Alario 34’

Hintereger 36’ (aug)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.