VIDEO / Anglia dhuron spektakël, Spanja “shpërfytyrohet” që në 45 minutat e para

0

Anglia ka lënë të shtangur publikun në Sevilje, duke tundur plot tri herë portën e spanjollëve në 45 minutat e para të takimit. Dopieta e Stërling dhe goli i Rashford kanë trullosur skuadrën e Luis Henrikes, që ka ende 45 minuta për të marrë veten.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.