Video: 45 minuta ekuilibër dhe… Salah!

0

Janë luajtur 45 minutat e para të ndeshjes mes Ulvërhemptonit e Liverpulit dhe The Reds kryesojnë 1-0, me golin e shënuar nga Mohamed Salah në minutën e 18-të.

Ylli egjiptian ka vendosur fatet e një takimi që deri tani ka qenë zbavitëse, por pa raste për shënim dhe Ulvs ndoshta nuk meritonte të ishte në disavantazh.

11 gola deri tani për Salah në Premier League, një mesazh për gjithë ata që mendonin se sezoni i shkuar ishte rastësi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.