Tragjedi në Spanjë, ndahet nga jeta Hoze Antonio Rejes!

E pabesueshme, por e vërtetë. Futbolli është në një ditë zie, teksa ditën e sotme ka ndërruar jetë Hoze Antonio Rejes. Ish-futbollisti i Sevijas, Arsenalit apo dhe kombëtares spanjolle ëshët ndarë nga jeta në moshën 35-vjeçare.

Një aksident me makinë në vendlindjen e tij Utrera ka qenë shkaku i tragjedisë. Rejes vijonte karrierën e tij në ligën e dytë spanjolle me ekipin e Ekstramadurës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online