Tjetër lëvizje te Teuta, durrsakët zyrtarizojnë afrimin e radhës!

0

Teuta vijon me lëvizjet e shumta në merkato, teksa pas disa largimeve radhën duket se e kanë afrimet tashmë. Pak momente më parë, klubi durrsak ka njoftuar zyrtarisht se ka nënshkruar me Aleksandros Kuros.

Mbrojtësi nga Kuçova, i cili ishte pjesë e Kërkyrës në Greqi, ka pranuar ofertën e durrsakëve dhe ka firmosur.

Në të shkuarën 25-vjeçari ka qenë pjesë e kombëtareve të moshave të Greqisë, deri te 21-vjeçarët. Kuros është aktivizuar në Superligën greke me skuadra si Panionios, Atromitos, Iraklis dhe Apolon Smirnis.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.