“Tirona ka nevojë për tifozët e saj”, Tirana me lojtarin e 12-të në Laç

0

Tirana luan të dielën në Laç një ndeshje vendimtare për fatin e sezonit. Në këtë transfertë klubit bardheblu s’do t’i mungojë mbështetja e tifo-grupit “Tirona Fanatics”, që me anë të një njoftimi në “Facebook”, kanë konfirmuar pjesëmarrje në këtë ndeshje.

Marrëdhëniet e acaruara midis drejtuesve të klubit dhe tifozëve pësuan një përkeqësim me vendimin e klubit për zhvillimin e takimit ndaj Kastriotit me dyer të mbyllura. Kjo nuk është harruar nga tifo-grupi që

POSTIMI I “TIRONA FANATICS” – TE DIELEN NE LAC! Tirona ka nevoje per tifozet e saj, ne cdo kohe, e erret apo e arte qoft ajo! Tifozet e Tirones, Fanatics jane pjese e pandashme e historise se sportklubit perkunder marrezive qesharake dhe pretendimeve te ish presidentit…

Ne do te jemi ne lac, VETEM PER EMRIN E MODH TE TIRONES! #MeFanatics #PerTironen

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.