Tifozja më speciale e “axurrëve”, Eleonora Bertoli i magjeps të gjithë

0

Tifozja më speciale e kombëtares së Italisë është padyshim Eleonora Bertoli. Modelja italiane nuk lë ndeshje të “axurrëve” pa humbur, ndërsa admirimin që ka për vendin e saj nuk harron ta ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Format bombastike të Eleonorës kanë tërhequr vëmendjen e shumë futbollistëve dhe ngacmimet në “Instagram” nga yjet e Serie A janë bërë të shpeshta për të.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.