Takimi Marota-Xheko, nesër zgjidhet gjithçka

Interi me shumë gjasa i ka humbur përfundimisht shërbimet e Mauro Ikardit. Sulmuesi argjentinas i ka…

Xheko drejt largimit, trajneri Fonseka telefonon sulmuesin e njohur

Roma po bën gati një skuadër konkurruese për sezonin e ardhshëm. I larguari Manolas është zëvendësuar…

Marota mbyll transferimin e parë, 10 milionë euro për ekspertin e sulmit

E ardhmja e Edin Xhekos po duket gjithmonë e më larg Romës. Sulmuesi ka vetëm një…

Pasardhësi i Ikardi, një kandidat dhe dy alternativa për Interin

Largimi i Mauro Ikardit në fund të sezonit është i sigurt. PSG është ekipi i fundit…

“CV” me 266 gola, Edin Xheko zgjedh të preferuarin (VIDEO)

Edin Xheko është padyshim një ndër sulmuesit më të mirë në qarkullim. Në karrierën  e tij…

“Sirena angleze” për Xhekon, në Londër e duan me çdo kusht

Edin Xheko u largua nga Anglia në verën e 2015-ës për të filluar një aventurë të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online