Browsing Tag

Vrsaljko

Vërsajlko i pafat, diagnoza e dëmtimit frikëson Spaletin

Ndeshjet e kombëtareve kanë sjellë jo pak lajme të këqija për  një numër të lartë ekipesh nëpër Europë. Trajneri i fundit që ka marrë një lajm të keq është Luçiano Spaleti, i cili do i duhet të bëjë disa kohë pa mbrojtësin e krahut të…

San Siro i mbushur plot, Interi pa dy titullarë

Interi është gati për ndeshjen e nesërme me Totenhemin në shtëpi. Trajneri Luçiano Spaleti nuk do ta ketë të plotë ekipin për këtë takim, pasi dy prej titullarëve të rëndësishëm kanë probleme dëmtimesh. Nuk është rrezikuar me Lautaro…

20 minuta në Spanjë, Vrsaljko fut në ankth Interin

Ndërprerja e kampionatit ka lejuar Interin të punojë për të gjetur defektet e javëve të para të kampionatit, por trajneri Spaleti ka humbur shumë titullarë për shkak të grumbullimit me kombëtaret dhe natyrisht shpreson që të gjithë të…

Vërsaljko në Itali? Simeone “i pret krahët” Interit

Shime Vërsaljko është një nga objektivat kryesore të merkatos së Interit. Mbrojtësi i djathtë i Atletiko Madrid kërkohet nga Luçiano Spaleti, ndërkohë që një favor për të është fakti që e njeh mjaft mirë kampionatin italian, pasi është…