Rexhbecaj: Gjermaninë e ëndërroj akoma, i detyrohem shumë këtij kombi

Mesfushori i lindur në Prizren, Elvis Rexhbecaj, ka qenë një ndër zbulimet e sezonit e futbollit…

Duel anglez për Rexhbecajn, tetë milionë euro në diskutim

Mesfushori i Volfsburgut, Elvis Rexhbecaj, mund të largohet nga skuadra e “ujqërve” gjatë merkatos së verës.…

VIDEO | Hofenhajmi ndalet në momentin e gabuar, “poker” i Volfsburgut

Hofenhajmi nuk përfitoi nga ndalesa e Ajntrahtit të Frankfurtit për t’iu afruar zonës Champions. Djemtë e…

Durimi ja vlejti: Rexhbecaj titullar te Volfsburgu, por kombëtarja vazhdon të mbetet dilemë

Të marrësh minuta në një ekip si Volfsburgu nuk është e lehtë. Ekipi në pronësi të…

Humbet pasaportën dhe… kontratën me klubin, rasti i veçantë i sulmuesit anglez!

Qëllon shpesh që skuadrat vuajnë me lojtarët, të cilët rikthehen vonë mbas pushimeve, rikthehen mbi peshë,…

Shiriti “LGBT”, talenti i Volfsburgut i del kundër klubit

Klubi i Volfsburgut vendosi që shiriti i kapitenit për këtë sezon të Bundesligës të ngjyroset me…

Video | Volfsburg dhe Frankfurt super, Rashica e nis me asist

Mbyllen pesë ndeshje të Bundesligës. Volfsburgu arriti një fitore të rëndësishme me Shalken në minutat shtesë,…

Volsburgu me kod të ri sjelljeje: Kush gabon, i pret larja e pjatave!

Jo vetëm gjoba dhe pezullime, por edhe dënime të veçanta. Bruno Labadia, trajneri i Volfsburgut, ka…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online