Browsing Tag

Venecia

Venecia e pafat, 11-metërshat mbajnë në Serie B Salernitanën

Venecia nuk ia doli të përmbyste Salernitanën në ndeshjen “Play-Out” të Serie B. Skuadra e drejtuar nga Serse Kosmi i duhet të fitonte me të paktën 2 gola diferencë për të zhvleftësuar humbjen e 2 -  1  të pësuar në takimin e parë. Goli…

VIDEO | Vrioni e bën sefte, vjen goli i parë me Venecian

Xhakomo Vrioni ka shënuar golin e parë në Serinë B. Sulmuesi i Venecias dhe kombëtares shqiptare u zhbllokua kundër Foxhias në transfertë, ndërsa ky ishte takimi i shtatë që aktivizohet me ekipin e drejtuar nga Valter Zenga. 20-vjeçari…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online