Browsing Tag

Van de Bek

Inter-Van de Bek, flet agjenti i lojtarit

Doni Van de Bek është një prej xhevahirëve më të çmuar të merkatos. Për yllin e Ajaksit interesohen një sërë klubesh të mëdha të Evropës. Totenhem, Juventus dhe Inter janë tre skuadrat, që e kanë shprehur më konkretisht dëshirën për ta…