“Kemi blerë shtatë lojtarë, ja si del ndeshja”, thellohet skandali spanjoll!

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me skandalin e basteve që ka tronditur futbollin spanjoll.…

Ronaldo projekton goditjen e madhe, tenton yllin e Realit

Ronaldo fenomeni duket se e ka marrë shumë seriozisht punën e tij si president i Vajadolid…

Ronaldo tregohet “burrë”, kjo foto e lojtarëve flet vetë

Luis Nazario de Lima, ose siç njihet nga e gjithë bota e futbollit, Ronaldo fenomeni, është…

Fenomeni nuk e harron ish-ekipin: Ëndërroj të bëhem presidenti i klubit!

Ronaldo po shijon sezonin e parë si president futbolli. Vajadolidi i tij po bën maksimumin për…

Nga futbolli amator në “radarin” e Arsenalit, rrugëtimi fantastik i Fernando Kaleros

Prej dy ditës së djeshme mediet spanjolle dhe angleze po flasin gjithnjë e më shumë mbrojtësin…

Reali ritakohet me fitoren, e nderon një autogol dhe “panenka”e  Ramos

Reali i Madridit është rikthyer te fitorja. Skuadra e drejtuar nga Santiago Solari iu gëzua tre…

Ronaldo i habit të gjithë, 30 milionë për klubin e La Liga

Luiz Nazario de Lima, i njohur nga të gjithë si Ronaldo, nuk i ndahet dot futbollit.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online